Survolt

Légende ci-dessous
Survolt

Tasarım

01_DesignCAZİBELİ, ÖZGÜR RUHLU VE HEYECAN DOLU

Survolt lüks modanın çekiciliği ve taşkınlığını motor sporlarının dinamik heyecanları ile birleştirerek kafalardaki fikirleri alt üst ediyor. Tamamen elektrikli aktarma organları daha da cesur bir dokunuş ekliyor.

Survolt fuşya ve kömür grisi tonlarında çift tonlu bir boya sunuyor ve malzemeler ve hacimlerle oynuyor. Kıvrımları saten pürüzsüzlüğünden parlağa değişerek spor dünyasının klasik maskülen kuralları ile açık bir fark yaratıyor.

ENTELEKTÜEL, SPOR İÇ MEKAN

02_HabitacleSurvolt lüksün kurallarını kaldırarak onları zarif bir bütünün parçası olarak spor ile birleştiriyor.

Survolt’un kabini iki farklı dünyayı bir araya getiriyor. Bu birleşim sürüş konumunun ileri fırlamasına neden olan takip çizgilerine ait yüksek teknolojili bir ortam oluşturuyor. İç mekan bir bütün olarak benzersiz bir zevk hissi ve istisnai bir sürüş deneyimi için iki kişiye konfor ve entelektüellik havası yaratacak şekilde tasarlandı.

Survolt’un kokpiti, mücevheri andıran krom cilalı yuvarlanma çubukları arasında cam bir kutu şeklinde bir yüzen hücre olarak tasarlandı.
Arabanın geniş camlı alanı ışık ve mekan hissi yaratarak günümüz spor arabalarından ışık yılları kadar uzak olmasını sağlıyor.

PERFORMANS

03_PerformanceÜSTÜN GÜÇ VE HEYECAN

Survolt tamamen elektrikli bir aktarma sistemi ile spor performansını doğa saygısı ve sürdürülebilir gelişim ile birleştiriyor.

Kusursuz ekolojik özelliklere sahip olan bu aktarma sistemi sürüş keyfini, heyecanları, performansı ve gücü; arabanın sessiz olmasından ötürü en yüksek konfor standardı ile sağlıyor.

Survolt ile Citroën arabanın yeni bir vizyonunu geliştirdi; yaratıcılık ve teknolojiye odaklanmış yenilikçi bir marka vizyonu.