GTbyCitroën

Légende ci-dessous
GTbyCitroën

Tasarım

01_DesignGüçlü ve Çarpıcı Hatlar

GTbyCitroën aşırı gerilmiş gergin çizgilerden oluşan bir araçtır. Üst kısımda yivli kanatların temiz çizgileri ve sedefli gövdesi aracın kaslı görünümünü geliştirir.

Ön uç geniş hava girişleri ve mavi LED’li yatay farlarla benzer bir duruş benimsiyor. İnce profilli destekleri üzerindeki karbon kapı aynaları, hava kıracakmış gibi durmuş gibi gözüküyor ve GTbyCitroën mükemmel bir yol tutuşu sergiliyor.

Büyük sarım ön camı, tavana ve abartılı olarak uzun şekli ile arka cep hava folyosuna kesintisiz olarak akar. Hızlı akan çizgiler, sürekli hareket halinde bir otomobilin izlenimini yaratıyor. Tüm vücut, performansı ve sürekli hareketi ifade eder.

Aerodinamik

02_AérodynamismeOptimize edilmiş aerodinamik

Aerodinamik ve akıcı tasarım çizgilerine özel önem verilmiş, bunlar kilit Citroën değerleridir. Amaç, son derece heyecan verici bir sürüş için aracın dinamiklerini ve yol davranışlarını geliştirmek oldu.

Dinamik ve dinamik hatlarının ötesine geçen GTbyCitroën, ön taraftaki genişletilmiş hava girişleri, düz bir alt kısım ve arkada mobil bir spoyler ve hava dağıtıcısı gibi yenilikçi ekipmanlara sahiptir. Tüm bu özellikler, aracın zemine sabitlenmesini sağlamak için kaldırma ve her şeyden önce sürüklemede etkin bir rol oynamaktadır.

Akan çizgileri, özgün mimarisi ve geleceğin potansiyel olarak en iyi çevre teknolojisi olan oyundaki kullanımı ile GTbyCitroën, Citroën tarafından görüldüğü gibi spor ruhunu somutlaştırır.

İç Dünyası

03_IntérieurOlağanüstü bir deneyim

İç tasarım, GTbyCitroën’in dinamik ve güçlü stilini doğrular. Sürücü ve yardımcı sürücü için tasarlanan kabin, motor sporlarının dünyasından esinlenerek, sürüş pozisyonu için yüksek teknoloji etkisi ile zengin, birinci sınıf, kapsamlı işlenmiş malzemeleri karşılar.

Koyu renkli deri döşemeli iki yastıklı yarış koltuğu, sürücüyü ve yolcuyu olağanüstü sürüş hislerini güçlendirir. Kapı panelleri ve zemindeki üst dikişli deri, kabinin sportif ortamını güçlendirir.

Maksimum yoğunluğu teşvik etmek için, sürücünün sürüş bilgisi için bir başlık ekranı vardır. Baş üstü ekran, doğrudan okunmasıyla güvenliğe önemli bir katkıda bulunur. Sürücüler verileri daha hızlı özümser ve yoldan uzaklaşmak zorunda kalmazlar.