May 30, 2017

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP: CITROËN FACEBOOK’TA YAPTIĞI CANLI YAYIN İLE YEŞİL IŞIK YAKTI!

Citroën, 9-12 Şubat 2017 tarihleri ​​arasında gerçekleşen İsveç Rally'sinde, # C3WRClive'in ilk sürümünü başlatıyor ve böylece motor sporunun tutkusu ve vızıltısı daha uzun süre canlı kalacak. Citroën Racing Facebook sayfasındaki eski yarış sürücüsü Bruce Jouanny'nin sunduğu canlı şovları takip edebilirsiniz. İlk canlı gösteri, 9 Şubat Perşembe günü saat 18.45'de ekiplerle, ilk özel etaptan sonraki akşam olacak.

600x430Citroën, önemli etkinliklerin canlı etkinliklerine birçok hayranını dahil etmek için 2016’dan beri Facebook Live’ı kullanıyor. Bu iletişim kanalını yeni C3’ü ortaya çıkarmak için kullandı ve hatta hayranlara Ulusal Miras Günü sırasında Citroën Konservatuarı miras merkezinin rehberli turuna katıldı. Facebook sayfasında canlı yayında. Markanın, WRC için bu hayat gösterilerini yenilemeye karar vermesinin böylesine büyük başarıyla karşılandı.

# C3WRCLive: YARIŞANIN KAPATILMASINA YÖNELİK GÖSTERİLİR

WRC, Citroën’in hayranlarını canlı aksiyona yakınlaştırma şansı. # C3WRClive’in ilk baskısı 9 Şubat Perşembe günü İsveç mitingi için başlayacak ve saat 18: 45’den itibaren Citroën Racing ve Citroën Facebook sayfalarında canlı izlenebilecek. Ertesi gün, öğleden sonra gösterinin takımları taraftarları yarışa yakınlaştırmayı bekleyecekler. Günün sonunda ikinci, daha uzun bir gösteri yayınlanacak. Şovlar daima Fransızca ve daha sonra da İngilizce’dir. Yarışmanın dört günü boyunca mürettebat, müdürler ve sürpriz konuklar da dahil olmak üzere birçok konuk katılacak.

Citroën, bir miting süresince bu tür canlı Facebook şovunu sunan ilk otomobil üreticisidir. Eski yarış sürücüsü Bruce Jouanny tarafından sunulan bu canlı şovlar, otomobil ve mürettebatın hazırlığını, özel etaplarda yarışmanın ‘kod çözülmesini’ göstermek için Citroën Racing’in sahnelerine gidecek. Bu şovlar, eylem merkezinden, özel etapların, hizmet parkının, misafirperverliğin, vb. Aralıklarından doğrudan gelecektir.

Citroën’in bir çalışma takımı olarak WRC’ye dönmesi ile çakışmak için size, başvurudan WhatsApp uygulamasıyla mitinglerden canlı olarak en güncel bilgileri almak için şans veriyoruz: sıralamalar, haberler, fotoğraflar ve videolar.

600x430_2

Abone olmak için daha kolay olamazdı:

• Akıllı telefonunuza +49 15 79 23 60 841 numaralı telefon numarası ekleyin (vCard’ı indirin)
• Bu kişiye “start” mesajını gönderin.
• Daha sonra bir onay mesajı alacaksınız ve ayrıca almak istediğiniz içerik türlerini (puan durumları, haber ve multimedya) tanımlayabileceksiniz.
• Abonelikten çıkmak için de çok kolay: aynı numaraya “dur” göndermeniz yeterlidir.

Sana kalmış!