November 10, 2016

CITROËN C3’Ü KEŞFET

Citroën, bugün 2002 yılından bu yana 3,6 milyondan fazla sattı En çok satan Yeni Citroën C3'ü piyasaya sürdü. Farklı tasarımı ve renkli kişiliği ile pazardaki coşkulu tazelikle dolup taşıyor .

Yeni C3, CITROËN’ın temel değerlerini bünyesinde barındırıyor: Mükemmel ve Akıllı.

TASARIM

600x430_C3

İlk görüşte aşk! Yeni Citroën C3 modelinin benzersiz yapısı; araca güçlü ve enerjik bir duruş kazandıran çekici ön yüzü ve belirgin kavisli çizgileri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Aracın iç hacmi, tasarımı ve renkleri, kendisinin son moda ve popüler bir model haline gelmesini sağlamıştır. Yeni Citroën C3 ile herkesten farklı olun ve zamanın ruhunu yakalayın!

MUTLULUK
600x430_C3_2Yeni Citroën C3 size dış dünyayı filtreden geçiren ve yolun zorluklarından arınmış bir koza etkisi sunar. Araca girdiğiniz andan itibaren, görsel ve fiziksel olarak konforlu koltukları, kabini ışık seline çeviren panoramik cam tavanı ve ustaca düzenlenmiş eşya gözleri sayesinde gerçek huzurlu ortamı hissedeceksiniz. Günlük şık bir giysi gibi düşünülen Yeni Citroën C3, direksiyon başında evinizde gibi hissetmenizi amaçlamaktadır.

AKILLI TEKNOLOJİ

600x430_C3_3Citroën C3, aynı zamanda zamanın ruhunu yakalayan teknoloji demektir. Dünyada ilk kez lanse edilen Citroën, bağlantılı HD kamera sistemi olan ConnectedCAM Citroën™ teknolojisini sunmaktan gurur duyar. Bu hatchback tipi araç aynı zamanda yağmur sensörü, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, istem dışı şerit değiştirme uyarısı (AFIL) ve hız limit panolarını okuma sistemi gibi uygulamalarıyla sürüşü kolaylaştıran ekipmanlar grubu ile donatılmıştır.

Nefes kesen manzaralar, çarpıcı görüntüler, şehir içi gezintileri: Yeni Citroën C3 modeli ConnectedCAM Citroën™ teknolojisi ile sürüş deneyimlerinizin filmini çekiyor. Bu iç dikiz aynasına entegre HD kamera sistemi, aracınızın burun tarafında olan herşeyi kaydeder. Bu nedenle söz konusu kamera günlük sürüş deneyimlerinizin canlı şahididir:

– Tek bir tıklama ile gördüğünüz her şeyin fotoğrafını veya videosunu çekerek sosyal medyada paylaşın.
– Ön camınızın önünden geçen her şey kaydedilir. Dolayısıyla bu sistem kaza gibi durumlarda kanıt niteliği taşıdığı için size faydalı olacaktır.