February 18, 2016

DS AT THE 2016 GENEVA MOTOR SHOW: TEKNOLOJİK, RAFİNE, SPOR VE SÖZLÜK

DS, önümüzdeki Cenevre Uluslararası Motor Show'da, tamamen yenilenmiş bir ürün yelpazesi, iki dünya prömiyeri görünümü ve benzersiz bir etkileyici 3D deneyim olan DS Sanal Vizyonuyla birlikte olacak.

En çok satılan DS DS 3’ün yeni versiyonları, DS’nin en iyi satıcısı olan DS 3’ün ilgi odağı olan DS 3 PERFORMANS’ı paylaşacak. Bu özellik, Cenevre’de gösteri yapmak için ayırt edici ve dinamik bir versiyon.

Diğer dünya prömiyeri, ileri teknoloji, en üstün inceliğe ve kesinlikle sportif bir görünüşe sahip, tamamen benzersiz ve oldukça seçkin bir DS. Perde 1 Mart Salı günü saat 08.45’de DS alanında (Palexpo Sergi Sarayı Pavilion 6) kaldırılacak.

DS, Fransız mühendislik bilgisi ve avant-garde tasarımında en iyi örnekleri sergileyen sergilerle 86. Cenevre Uluslararası Motor Show’da yer alacak.

Bir yıl önce, DS markası bu buluşmaya başlamıştı ve 1 Mart 2016’da DS, tamamen yenilenmiş bir ürün grubuyla geri döndü. Yeni DS 3 PERFORMANS’ın hatchback ve cabrio versiyonları, dünyaya hitap etmesini sağlayacak. Ziyaretçilere, Yeni DS 3 turunda derinlemesine rehberli tur ve kapsamlı özelleştirme özellikleri sunarak, DS Sanal Vizyonu olarak adlandırılan benzersiz bir 3 boyutlu deneyim yaşayacaksınız. Hiç şüphe yok ki, DS etkinliklerinin en gözde noktası 1 Mart Salı günü saat 08.45’de tamamlanır ve tamamıyla benzersiz olan yeni DS çıkarılır.

2016 Cenevre Motor Fuarı’nda DS, teknoloji, incelik, sportif görünüşü ve mükemmel alıcılığı ile duruyor.