August 25, 2016

CITROËN C4 PICASSO VE GRAND C4 PICASSO – SEYAHAT İÇİN YENİ DAVET

The New C4 Picasso is entering a new era in summer 2016, boasting even more dynamism and distinction, with a new front end, a two-tone roof and more customisation possibilities, including a choice of four distinct interior design schemes.

Citroën’un en iyi bilgi birikimi ve yaratıcılığı ile tasarlanan New C4 Picasso, modern ve yenilikçi bir MPV. Dinamik çizgileri olan güçlü ve etkileyici stiliyle ön ve arka görünüşü eşsiz duruyor. Tasarım, orijinal oranlarda kompakt bir dış tasarımı ile sınıfının önde gelen iç mekan ferahlık ve önyükleme hacmi kombinasyonuyla vurgulanmaktadır.

Kabin rahatlığın ruhu ile tasarlanmış, kalitenin algılamasını zenginleştiren malzemelerle birlikte saf ve ışık dolu bir ambiyans sunuyor. Bu duygu, EMP2 platformunun gelişimi sayesinde, tüm yolcular için vazgeçilmez yol tutuşu ve klasik Citroën konforunun mükemmel bir karışımını sağlayan C4 Picasso’nun dengeli yol performansı ile destekleniyor.

Citroën C4 Picasso, Vision 360, Park Assist ve adaptive cruise gibi konforlu ve kolay bir sürüş için daha fazla yenilik ile birlikte,% 100 dokunmatik sürüş arayüzü ve 12 inç HD panoramik ekran da dahil olmak üzere refah teknolojileri ile kullanıma sunuluyor.