ORIGINS COLLECTOR’S EDITION

100 YEARS OF BOLDNESS AND INNOVATION

To kick off its centenary year, the Citroën brand is unveiling an exclusive collector edition on 6 models in its range: C1, C3, C3 Aircross Compact SUV, C4 Cactus Hatchback, C-Elysée and C4/Grand C4 SpaceTourer. The special versions will be launched in first-half 2019, paying homage to 100 years of creativity and boldness.

KONFOR 100 YILI

TÜM YENİ ÖZELLEŞTİRME

Personnalisation-exterieure_555x318Her model farklı şık ve saf gövde renklerinde mevcuttur: Beyaz, Gri ve Siyah.
Anında tanınabilir, koleksiyon baskısı Bronz renkli tasarım bileşenleri ile, “Origins” dış özelleştirmeye sahiptir.

ÖZEL ORİJİNLER TASARIM ŞEMASI

Personnalisation-interieure_555x3181Uyumlu şema ile öne çıkıyor: Altın üst dikişe sahip Chiné Grey kumaş döşemelik ve “Origins” etiketli (C3, C3 Aircross Kompakt SUV ve C4 Kaktüs Hatchback), Mistral TEP’de Altın üst dikişli bir gösterge paneli şerit ) ve ön ve arkada özel koruyucu paspaslar.

TARİHE NOD

Çok çeşitli “Origins” Koleksiyoner Sürümü, 1919’dan günümüze tarihinin ana başarılarını ve ana temalarını geri çekerek cesur ve vizyoner bir markanın yüzüncü yılını kutluyor.
Marka, her yeni koleksiyoner baskısı modeli ile ortak bir noktaya değinen sembolik bir Citroën arabası arasında fotoğraflara paralel bir çiziştir.

CITROËN C1 ORİJİNLER VE 2 CV – 100 YAŞLILIK

Citroen-C1_308x176

Citroën C1 Kökenleri
Citroën C1 müşterilerden ve yaşam tarzlarından ilham alır ve günlük yaşamlarını kolaylaştırır. Çevik ve pratik, kompakt boyutları ve etkileyici kullanımı sayesinde şehirdeki dar alanların içine girip çıkar.
Discover Citroën C1 Origins
Citroen-2-CV_308x176The 2 CV
“Tek bir kırılmadan tarla üzerinde bir sepet yumurta taşıyabilen” Çok Küçük Bir Araba ”veya“ dört tekerlekli şemsiye ”. Bunlar, 1936’da belirlenen model 1948 Paris Otomobil Fuarı’nda açıklanmadan önce belirlendi.
Find out more about the 2 CV on Citroën Origins

CITROËN C3 ORİJİNLER VE TRAKASYON AVANT – 100 YIL ÖZELLEŞTİRME

Citroen-C3_308x176

Citroën C3 Kökenleri
Çok yönlü ve renkli bir hatchback olan Citroën C3, benzersiz vücut stili, ödün vermeyen konfor ve günlük kullanımı artıran teknolojilerle dikkat çekiyor. Dışarıda 36 olası kombinasyonla özelleştirme potansiyeli ile de dikkat çekiyor.
Discover Citroën C3 Origins

Citroen-Traction-Avant_308x176

The Traction Avant
1930’larda sürücüler, Traction Avant’larının “pilot” jantlarını zaten kırmızı, sarı veya yeşil olarak özelleştirebildiler.
Find out more about the Traction Avant on Citroën Origins

CITROËN C4 CACTUS HATCHBACK AND GS – KONFOR 100 YILI

Citroen-C4-Cactus_308x176
Citroën C4 Cactus Origins
C4 Cactus Hatchback, Citroën Advanced Comfort® programını içermektedir. Avrupa’da, Progressive Hydraulic Cushions® ve Advanced Comfort koltuklarla donatılan ilk modeldi ve en büyük sayıya “sihirli halı sürüşü” efekti getirdi.
Discover Citroën C4 Cactus Origins

Citroen-GS_308x176

The GS
GS, hidropnömatik süspansiyonu geniş ölçüde kullanılabilir kılan ilk otomobildi. Stiliyle modern ve cesur teknolojisi sayesinde akıllı olan GS, 1971 yılında Yılın Araba ödülünü kazandı.
Find out more about the GS on Citroën Origins

CITROËN C3 AIRCROSS COMPACT SUV AND HALF-TRACK – 100 YILIN İLERİ

Citroen-SUV-C3-Aircross_308x176

Citroën SUV C3 Aircross Origins
Her yere gidebilecek vücut stili ve güçlü ve taze tutumu ile C3 Aircross, SUV karakteri ve tüm yol koşullarında yol tutuşu sağlayan Grip Control teknolojisi sayesinde maceraseverlere yeni bir deneyim sunuyor.

Citroen-Autochenille_308x176jpg

The Autochenille
C3 Aircross’in macera dolu ruhu, Markanın DNA’sına özgüdür. 1922 yılında, “altın böcek” olarak adlandırılan Citroën B2 Yarım Yollu Model K1, Sahra’dan 3500km boyunca geçen ilk 5 motorlu araçtan biriydi.
Find out more about the Autochenille on Citroën Origins

CITROËN C-ELYSÉE ORİJİNLER VE TRACTION AVANT – SALONLARIN 100 YILI

Citroen-C-Elysee_308x176

Citroën C-Elysée Origins
Citroën C-Elysée, rahatlığı ve genişliğiyle ünlüdür. Tarz ve donanım açısından zamanıyla tamamen uyumludur ve modern ve uygun fiyatlı üç kutu gövdesi arayan müşteriler için Citroën ürün yelpazesinde çekici bir alternatif olarak durmaktadır.
Discover Citroën C-Elysée Origins

Citroen-Traction-Avant_bis_308x176

The Traction Avant
Zamanda geriye giden Citroën, C-Elysée’den önce üç kutudan başka salonlar da yarattı. Örneğin, Traction Avant, önyükleme kapasitesini iki katına çıkaran bir arka gövdeye sahip. Ve bundan önce Rosalie, geleceğe dair beklentilerini mükemmel bir şekilde karşılayan bir otomobil sürücüsüne geldi.
Find out more about the Traction Avant on Citroën Origins

CITROËN C4 / GRAND C4 SPACETOURER ORJİNLER VE C4F – AİLE SEYAHATI 100 YILI

Citroen-C4-SpaceTourer_308x176

Citroën C4/Grand C4 Spacetourer Origins
Citroën C4 SpaceTourer ve Citroën Grand C4 SpaceTourer, ustalığı ve macerayı sembolize ediyor. 5 ila 7 kişiyi tekil rahatlıkla taşıyabilecek, modern stil ve en yeni nesil motor ve teknolojilere sahip neşeli araçlardır.
Discover Citroën C4/Grand C4 SpaceTourer Origins

Citroen-C4F_308x176
The C4F
1920’lerin sonunda, Citroën C4 F aynı zamanda olağanüstü pratiklik de gösterdi. Mükemmel bir aile otomobili, 5 koltuk ve çıkarılabilir bir arka bankın yanı sıra bölünmüş açılan bir bagaj kapağı da sundu.
Find out more about the C4F on Citroën Origins

CITROËN ORİJİNLER

MARKA ETKİLEŞİMLİ MÜZESİ

Musee-citroen-origins_308x176Zamanda yolculuk yapmaya hazır mısın?
Citroën Origins ile, Citroën efsanesini oluşturan 50’den fazla ikonik modelin iç ve dış mekanlarının 360 ° görüntüsünü keşfedin. Citroën A Tipi gibi eski model araçlardan, yarış otomobillerimiz ve konsept otomobillerimiz gibi bugün markanın gücünün ardındakilere kadar, Citroën’in tarihini yazan ve geleceğine ışık tutan tüm efsanevi araçlara bakın.