Yasal Uyarı

Genel Koşullar ve Sorumluluklar

 

ASEL GROUP web sitelerine veri giren, alana giren, alan veriyi alan, veri indiren, dolduran ve / veya abone eden herhangi bir kullanıcı, Kullanım Şartları’nın tüm hükümlerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Web Sitesindeki herhangi bir içerik; kullanılan araç stoğu, resim, açıklama, bağlantılı bağlantılar, kullanım kılavuzları, garanti belgeleri ve haberler (kısaca veriler) sunum ve bilgi amaçları içindir.

Kullanıcı bu sitedeki bilgilere referansla bir öneri almak istediğinde, nihai ve güvenilir açıklamalar sözlü veya yazılı olarak ASEL GROUP Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi’nden edinilebilir; ancak bu . Bu web sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğunu veya güncelliğini garanti veya taahhüt etmez
Kullanıcı, ASEL GROUP’un, bu bilgilere dayanarak alınabilecek eylemler konusunda herhangi bir sorumluluğu olmadığını ve ASEL GROUP’un bu tür eylemlerden kaynaklanan herhangi bir maddi ve / veya manevi dava ile ilgili herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder ve kabul eder.

ASEL GROUP Web Sitesindeki bilgiler (aksi açıkça belirtilmedikçe) bir satış teklifi değildir ve Yetkili Satıcılar adına bir taahhüt oluşturmaz. ASEL GROUP, Citroen ürün yelpazesinde yer alan araçların önerilen fiyat, model, tip ve teknik özelliklerine ve ayrıca bu Sitede “Kullanım Koşulları” na önceden haber vermeden değişiklik yapabilir.

Bu nedenle, Kullanıcı, ASEL GROUP veya Yetkili Bayilerinden, web sitesinde yer alan bilgilerin yanlış veya doğrudan veya dolaylı olarak bu bilgi ile tehlike altına girdiğine ilişkin herhangi bir iddiada bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

ASEL GROUP, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu Web Sitesinin içeriğini, herhangi bir servisten silme ve sitede veya fesihde başka herhangi bir konuda ve ASELA GROUP Web Sitesinde kullanıcı bilgilerine ve veri sistemlerine değiştirme hakkını saklı tutar.

Hataları en aza indirgemek için her türlü çaba gösterilmesine rağmen, web sitesinde oluşabilecek veya oluşabilecek hatalar veya eksiklikler bulunmamasının garantisi yoktur.

Fikri Mülkiyet Hakları

 

Bu site yalnızca ASEL ENGINEERING LTD tarafından işletilmektedir ve bu materyaller (tüm site içeriği; metinler, grafikler, logolar, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, ses klipleri, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları dış görünüş, tasarım, sistem ve teknik unsurlar, sitenin toplanması, düzenlenmesi ve montajına dayanan tüm içerik derlemeleri, endüstriyel tasarım ile sınırlı değildir ve buna eklenen herhangi bir hak dahil). ASEL GRUP’a tamamen ya da kısmi aittir. Bu malzemeler BAYLAS ve diğer kaynaklar tarafından sağlanmaktadır. Bu materyaller uluslararası telif hakları, KKTC yasaları ve diğer uluslararası yasalar ve sözleşmelerle korunmaktadır. Bu ürünlerin ve materyallerin web sitesine dahil edilmesi, kullanıcılara herhangi bir yetki, lisans veya izin verilmesi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sitede, kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu sitede yer alan herhangi bir ürün veya malzeme, ASEL GROUP’un açık yazılı izni olmaksızın değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılabilir veya yüklenebilir, yayınlanamaz, iletilemez veya dağıtılamaz. Bununla birlikte, telif hakları ve diğer mülkiyet hakları bildirimlerinin içeriği üzerinde değişiklik yapılmaksızın, kullanıcı bu sitelerden / sitelerden kendi mesleki ve ticari olmayan amaçlarla materyal indirebilir. Bu genel ilkenin yanı sıra, ASEL GROUP, Web Sitesinden duvar kağıdı, ekran koruyucu ve diğer programları indirebilmenizi sağlayabilir. Bu sitede yer alan materyallere veya materyallere ilişkin herhangi bir fikri veya sınai mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir hukuki sorumluluğu hak ihlalinde olan Kullanıcı’nın malıdır.