AG2R CITROËN EKİBİ

ÖNEMLİ BİR ORTAKLIK İÇİNDE BİSİKLET

CITROËN

YENİ BİR SPOR MACERA

100 yılı aşkın bir süredir Citroën günlük yaşamlarında ve hareketlilik katkıda müşterileriyle muhteşem hikaye inşa etmiştir. Ocak 2021 yılında AG2R LA Mondiale yanında, Citroën Vincent Lavenu ekibinin ortak ortağı ve sponsoru oldu. benzersiz imza “Roulons autrement” ( “farklı edelim seyahat”) ile bu ortaklık, güçlü mesajlar iletir.

İZLE VİDEO AG2R CITROËN EKİBİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

CITROËN

Bir POPÜLER MARKA

AG2R CITROËN TAKIM grafik kimlik C5 Aircross SUV ön uç

kurulduğundan bu yana, Citroën hep yakın insanlara, popüler bir marka olmuştur. mükemmel Cycling bu yakınlık temsil – bu arada tüm dünyada birçok ülkede her yaştan insanların çok sayıda getiriyor.
Citroën bisiklet dahil olmaya etmesi nedenle çok doğaldı.

AG2R LA MONDIALE

“Bir KALICI ORTAK VINCENT LAVENU takımının”

AG2R CITROËN TAKIM grafik kimlik C5 Aircross SUV dikiz aynası

AG2R LA MONDIALE, eskiden AG2R PREVOYANCE, 23 yıldır Vincent Lavenu ve ekibi ile birlikte çalışmaktadır. Bir eş ortağı olarak Citroën kabul ederek, Ocak 2021 yılından bu yana AG2R CITROËN TAKIM adı olmuştur ekibinin tarihinde yeni bir bölüm başlıyor.

AG2R CITROËN EKİBİ

“Bir Fransız ekip İLE BİR ULUSLARARASI BOYUT”

bisikletleriyle AG2R CITROËN TAKIM biniciler

17 Fransız, beş Belçikalı, iki Lüksemburglular, iki İsviçreli, bir İtalyan, bir Finn, Avustralya ve bir Amerikan: AG2R CITROËN TAKIM sekiz farklı milletlerden 30 bisikletçiler oluşur. Bu Citroën değerlerini paylaşan – cesur, performans ve yakınlık – paydaşlarıyla ve genellikle meraklılarını bisiklet ile. yeni ortaklık onun gelişiminde yeni bir aşamaya girmek ve Dünya Turu’nun en büyük yarışlarına katılmak için sağlayacaktır.

EŞSİZ ve cesur JERSEY

YENİ BİR KİMLİK İÇİN EKİBİ

Takım forması giyen Üç AG2R CITROËN TAKIM binici

AG2R CITROËN TAKIM takımın yeni grafik kimliğinin yaratılması Citroën, AG2R LA MONDIALE ve Vincent Lavenu takımı arasındaki işbirliği içinde bir seminal andı. Proje beş ay sürdü.
formanın tasarımı markaların yan yana sınırlı değildi. Bu Peloton arasında öne belirli güçlü ve benzersiz grafik yaklaşımı tercih üç partiler için gerçek bir meydan okuma temsil etti. Mükemmel ortakları paylaşılan cesur, ittifak ve hırsları göstermektedir.

TAKIM JERSEY HAZIRLANDIĞINI NASIL İZLE VİDEO BİLGİ İÇİN

YOLLARDA CITROËN ARAÇLARI

Riders DESTEK

doğumu Citroen SpaceTourer ve Citroën C5 Aircross Hibrid SUV

AG2R CITROËN TAKIM son Citroën araç filosu eşlik ediyor. Eğer yıl boyunca onlarla birlikte sürüş, diğer yeni modelleri ile birlikte Citroën C5 Aircross SUV ve Citroën SpaceTourer XL SUV görmek mümkün olacak.

EĞİTİM PROGRAMI

BAŞARI ÜZERİNE BİR SPOR VE İNSAN SEVİYE

Bisiklet rafa bisiklete takılarak AG2R CITROËN TAKIM binici

Şimdi 20 yıldır, Vincent Lavenu takımı için eğitim programı onlara eğitim ve büyümelerini ve gelecek için hazırlamak yardımcı yeteneklerini teşhis ediyordu. Bu üç ana hedefi vardır: esenlik sporcuların, bisiklet ve sportif başarılara geliştirilmesi. programı şu anda aşağıdakileri içerir:
. AG2R CITROËN U19 TAKIM, Voiron (Isère) genç takımın,
. AG2R CITROËN U23 TAKIM, Chambéry (Savoie) rezerv takımı.
benzersiz modeline dayanan eğitim programı üst Fransızca anlamı ve uluslararası adayları yüksek düzeyde spor ve devam eden yüksek öğretim arasında seçim yapmak gerekmez.