C-AIRCROSS CONCEPT

Légende ci-dessous
C-AIRCROSS CONCEPT

Şehirlerin ve büyük alanların fatihi, hem modern hem cömert C-AIRCROSS CONCEPT, Citroën’in Avrupa’da SUV segmentindeki atılımına dair yeni bir fikir veriyor. Uluslararası hedefleri olan bu modelle Citroën, ürün stratejisi açılımında yeni bir aşamaya giriyor. C-AIRCROSS’un benzersiz  kişiliği, 2016 sonunda lanse edilen Yeni C3’ün ruhunu taşıyor.

MODERN VE RENKLİ

600x430_C-Aircross

C-AIRCROSS konsept otomobilin tasarımı hem iddialı hem renkli. Aracın silueti, kasayı alt kısımdan çevreleyen korumalarla görsel olarak yükseltilmiş.

C-Aircross Concept’te, Citroën STİL donanımları, kompakt boyutlu bir modelde çizgilerin akıcılığını SUV nitelikleriyle birleştiriyor: (uzunluk: 4,15 m, genişlik: 1,74 m, yükseklik: 1,63 m.)

 

SADE VE CANLI BİR KABİN

600x430_planche_de_bord_C_Aircross

Citroën tasarımcıları aracın içinde aerodinamik ve kullanıcıya hitap eden bir gösterge paneli yarattı. Akıcılık, modernlik ve alan hissi veren bir iç dizayn.

Markanın geçmişine göz kırpan basit kumandalı tek kollu direksiyon simidine ek olarak, ön göğüste sürücünün görüş mesafesindeki tüm aletleri bir araya toplayan bir “Head-up Display” bulunuyor.

 

YATAĞINIZ KADAR
RAHAT KOLTUKLAR

600x430_sieges_interYumuşak ve vücudu saran formda dört koltuk! Önde olduğu gibi arkada da kanepe tarzı geniş ve rahat koltuklar kaliteli malzemeler ve son teknoloji konfor sistemiyle birleşiyor.

Hem doğal hem değerli olacak kaliteli üretim dışında, yatak takımı dünyasından esinlenilen benzersiz bir destek sunuyorlar. Vücudun duruşuna adapte olarak, yolda başka türlü yaşamayı vaat ediyorlar.