Tam elektrikli

Teknolojiyi keşfedin Tam elektrikli!

C-zéro, E-Berlingo Multispace ve Berlingo Electric% 100 elektrik motorlu olarak donatılmıştır.

C-zéro, E-Berlingo Multispace ve Berlingo Electric’in motorları, Citroën C-zéro için maksimum 126 km / s ve E-Berlingo Multispace, Berlingo Electric için 110 km / s ile maksimum dolaşımlara mükemmel şekilde entegre olmalarını sağlar ve E-Mehari.

Citroën C-zéro için 150 km, E-Berlingo Multispace ve Berlingo Electric için 170 km’lik bir özerklikle, çok sık doldurma işlemi gerçekleştirmeden çeşitli yöntemler uygulayabilirsiniz.

AKÜ VE ŞARJ

Access_239534

Günlük yer değiştirmeler çoğu zorlanmadan karşılanabilir. Citroën C-zéro, E-Berlingo Multispace ve Berlingo Electric’in pilleri 8 yıl veya 100.000 km garantilidir. Citroën E-Mehari’nin bataryası işe alıyor. Aküler yavaşlama veya frenlemenin tüm aşamalarında otomatik olarak yeniden yüklenir.

Citroën C-zéro ve Citroën E-Berlingo Multispace ve Berlingo Electric seçeneklerinde, iki fişi mevcut, biri normal şarj için özel terminaller sayesinde yaklaşık 30 dakikada% 80 hızlı dolumu mümkün 230 V’lik bir yerli avlanmadan başlayarak araca ve akımın yoğunluğuna göre 16: 30’da 6 süreyle bir süre için.