Konfor

Hydractive III + süspansiyon

1800x681_citroen-confort-suspension-hydractive-3-plusŞirketin ünlü hidropnömatik küresel platformu üzerine inşa edilmiş olağanüstü bir Citroën buluşu olan Hydractive III + süspansiyon, üstün sürücü kontrolü ve yolcu konforu sunar. Öncelikle, otomobil, mükemmel sürücü kontrolü sağlayan yükten bağımsız olarak her zaman sabit bir sürüş yüksekliği sağlar. Buna ek olarak, elektronik sensörler saniyede yüzlerce kez yolu ve sürüş stilini okurlar ve buna uygun olarak mükemmel bir duruş sağlayarak hidrolik sönümü uyarlarlar. Sürücü, farklı derecelerde konfor veya sportif sürüş için tasarlanmış iki farklı süspansiyon modu da seçebilir.

Havalı süspansiyon

1800x681_citroen-confort-suspension-pneumatiqueArka akstaki pnömatik süspansiyon, yol yüzeyindeki tüm darbeleri filtreleyerek size daha yumuşak bir sürüş sağlar. Havalı süspansiyon sistemi her seferinde size güvenli ve konforlu bir yolculuk sunar. Sistem bir ECU, bir hava besleme ünitesi, iki yükseklik sensörü ve iki pnömatik yastık içerir. Yükseklik sensörleri aracınızın yüksekliğini ölçer – ve bunun içinde bir değişiklik gördüklerinde ECU’ya derler ve bu da mesafeyi düzeltmek ve aracınızı doğru yüksekliğine getirmek için kompresöre bir mesaj gönderir. Ayrıca, ne kadar ağırlıkta olursanız olun, aracınızın yüklenmesini kolaylaştırmak için durduğunuzda eşik yüksekliğini ayarlar.

AKUSTİK CAMLAR

1800x681_citroen-confort-vitrage-feuillete

Lamine camlar, üstün ses geçirmezlik özellikleri sunan bir plastik insert tarafından ayrılan iki cam katmanından meydana gelir.

Lamine camlar akustik titreşimleri emer ve daha sessiz bir sürüş için rüzgar gürültüsünün ve aracın dışından gelen gürültülerin filtrelenmesine yardımcı olurlar.

Ayrıca aracın dışında. gelen tehlikelere karşı koruma sunarlar. Geleneksel camlardan farklı olarak lamine camlar, kaza durumunda çığa çıkan enerjiyi emer ve dağılmaksızın çatlarlar.

 

PANORAMİK ÖN CAM

1800x681_citroen-confort-pare-brise-panoramique

Panoramik ön camın her açıdan sunduğu sıradışı görüş kabiliyeti yepyeni bir sürüş deneyimi yaşatır.

Seri üretime ilk olarak Citroën C4 SpaceTourer ile giren panoramik ön cam rakipsiz bir çevre görüşü (yukarı yönde fazladan 80 dereceye kadar) sunar ve yüksek çözünürlüklü görüş hissi yaratır. Topyekün aydınlanma.

Tüm yolcular için cömert görüş kabiliyeti sağlamasının yanı sıra panoramik ön cam ışığın içeri dolmasını sağlar ve dış dünyaya açık geniş bir kabin izlenimini artırır.

Citroën C3 kendi pazarında en geniş ön cama ve en küçük tavana sahip olmakla övünen ve eşsiz bir otomotiv deneyimi sunan bir modeldir! Daha güvenli ve daha keyifli bir sürüş için iyileştirilmiş görüş kabiliyeti ile daha aydınlık iç mekanı biraraya getirir. Işık terapisiyle denge.

ARAÇ İÇİ PARFÜM

1800x681_citroen-confort-parfumeur-ambiance

Kokulu hava temizleyici, ön konsolun tasarımıyla kusursuz bir uyum içindedir ve tüm kabine hoş bir koku yayar.

Bir düğme kullanılarak kokunun yoğunluğunu ayarlamak veya sistemi kapatmak mümkündür.

Sunulan geniş yelpazede herkese uyacak kokuları bulabilirsiniz.

 

 

Citroën Multicity Connect

1800x681_citroen-multicity-connectBağlı kalın ve tüm yollarda güvende kalın Araç içi kullanım için özel olarak tasarlanan Citroën Multicity Connect hizmetleri, bir dizi orijinal hizmete 3G şebekesi erişimi sağlar: – Coyote, Facebook, TripAdvisor, Michelin rehberleri vb. Gibi ilgili, iyi bilinen uygulamalar – Mağaza üzerinden açık uçlu, kişiselleştirilebilir portal içeriği.

 

 

7” DOKUNMATİK TABLET EKRAN

1800x681_citroen-confort-tablette-tactile

Creative Technologie 7″ dokunmatik tabletin tüm kumandaları sürücü ve yolcunun kolayca erişebileceği konumdadır. %100 dijital, %100 dokunmatik ve %100 sezgisel 7″ tablet üzerinde otomobilin tüm işlevlerine doğrudan erişim sağlayan yedi dokunmatik düğme bulunur:
  • iki bölgeli klima
  • navigasyon
  • ses ve ortam sistemi
  • eller serbest telefon
  • sürücü destek sistemleri
  • Citroën Multicity Connect bağlantı hizmetleri vb.

 

 

12” HD PANORAMİK EKRAN

EcranPano

Göz alıcı 12″ HD panoramik ekran, direksiyon başındayken ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri görüntüler ve her zaman konfigüre edilebilir.

İstediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz şeye bağlı olarak navigasyon bilgilerini veya sürücü destek sistemlerini yüksek çözünürlükle görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Kübik veya Eliptik grafik sunumlar arasında da seçim yapabilirsiniz.

Hatta bir USB bellekten içe aktarılabilecek kendi fotoğraflarınızdan birini ekran duvar kağıdı olarak belirlemeniz de mümkündür.

 

LOUNGE PACK

1800x681_citroen-confort-siege-passager-avant-relaxmin

Normal ayarlara ek olarak Relax ön yolcu koltuğu, ön yolcunun daha da yüksek konforla seyahat edebilmesi için benzersiz bir bacak desteği sunar.

Masaj yapan Relax ön yolcu koltuğu elektrikli ayarlara ve ön yolcuların hiç çaba göstermeden bacaklarını uzatmalarına imkan tanıyan benzersiz bir elektrikli bacak desteği sunar.