EAT6 ve EAT8 otomatik vites kutuları

Sessiz bir kontrol ve yüksek düzeyde sürüş anlaşması için

Découvrez les boîtes de vitesses automatiques EAT6 et EAT8! Ces boîtes de vitesses améliorent l’agrément et la fluidité de conduite.

EAT6 gearbox

18ZZ3_C3AEAT6_555X318
Son nesil konvertörlü otomatik vites kutusu EAT6 (6 hızda Verimli Otomatik Şanzıman), hız ve hızlı vites değişimi sayesinde yüksek seviyede bir uyum sağlar. Kullanım rahatlığı, esnekliği ve anlaşması günlük yolunuzu daha da keyifli hale getirecektir. Kontrolün rahatlığı ve raporların geçişinin akışkanlığı için parametrelenmiş olan bu EAT6 kutusu, vites çubuğunun önündeki siparişler aracılığıyla erişilebilir iki özel programın yanı sıra, dinamik bir tarzı destekleyen bir program “Spor” da düzenlenebilir. kontrol ve katılım koşulları başladığında başlangıç ve motrikliği kolaylaştıran bir program “Kar”

EAT8 gearbox

18P17_C5AEAT8_555X318En son nesil EAT8 şanzıman, 8 hızda “Verimli Otomatik Şanzıman”, Shift ve Park kontrolü ile tel, özellikle de günlük yollarınıza daha fazla verimlilik ve anlaşma sunar:
– EAT6’ya kıyasla yakıt tüketimi EAT6’ya göre% 7’ye kadar azaldı, 20 km / s’ye kadar Stop & Start’a kadar çıkışın iyileştirilmesi ve kompaktlık ve ağırlık tasarrufu ile (2’ye kadar) EAT6’ya kıyasla kg
– Motor ve kutu arasındaki çift değişiminin optimizasyonu sayesinde kullanım rahatlığı ve geçiş hızları anlaşması, her hız değişimi arasındaki atlama modunu azaltmayı mümkün kılan 2 ek ilişki.