La Maison Citroën

Maison La Maison Citroën ’e hoş geldiniz!

Légende ci-dessous
La Maison Citroën

Zamanında diğerlerinden daha yenilikçi olan Andre Citroën, otomotiv endüstrisindeki kalıbın nasıl kırılacağını biliyordu. Paris’te 39 rue Saint-Didier’de açılan La Maison Citroën, mirasının bir sonucudur.

Pencereden, dev bir ekran merak uyandırır ve dikkati çeker, yoldan geçenleri girmeye davet eder. Kapı, sıcak bir dekora sahiptir. İç kısım, doğal ahşaptan ve renkli duvarlardan oluşmaktadır.

Otomobiller, showroomun merkezinde yer almakta, ancak dekoru, benzersiz bir deneyim haline getirmek için birçok ekran ve adanmış aksesuar ile geleneksel bir bayilik değil.

 

Maison Citroën White C3

La Maison Citroën, Paris’in kalbinde “Farklı Ol, İyi Ol” sözünü ifade ediyor.
Her ziyaretçi, markayı daha ayrıntılı bir şekilde keşfetmek için bir dizi farklı teknoloji ve aksesuar ile benzersiz bir deneyimin keyfine varacak.

Bu yenilikçi yaklaşım zaten “Janus du Commerce 2016” etiketini aldı. IFD Fransız tasarım enstitüsü, bu etiket sayesinde tüketiciyi çevreyi ve konforu iyileştirmek için tasarım üzerine odaklanan projeleri teşvik etmenin önemini kabul ediyor.

Citroën Wall Table Tactile

Citroën Wall, 3 boyutlu görüntüleri kullanarak tüm Citroën serisini yapılandırabilmenizi sağlayan bir dokunmatik masaya sahiptir, konfigürasyon online olarak başlatılabilir ve daha sonra ziyaretçi için kurtarılabilir.

Maison Citroën Café André

 

Café André’de canlandırıcı bir mola verebilirsiniz ve salon benzeri düzeninin keyfini çıkararak komşu bekleme alanında rahatlayabilirsiniz.

Citroën Origins

 

Citroën Origins, sanal Citroën müzesine ayrıca özel bir dokunmatik ekran üzerinden erişilebilir. Citroën tarihini yapan 50’den fazla ikonik modelin iç ve dış 360 ° görünümünü keşfedin.

Maison Citroën C1 Black

 

La Maison Citroën’in yerleşimi her ihtiyacınızı kolaylaştırır ve satış alanı istisnasızdır. Mağazanın bu bölümü, Citroën araç alımınızı görüşmek için gidebileceğiniz yerdir.

La Maison Citroën’e gitmeden önce bir konfigürasyona veya ziyaretinizde daha önce yapılmış olan konfigürasyona başlamışsanız, buradan kolayca alınabilir.

Le Petit Citroën

Le Petit Citroën mağazası ile müşteriler, online mağazadan geniş bir minyatür model ve yaşam tarzı ürün yelpazesinden Citroën efsanesinin bir parçasını alabilirler.

Citroën Advisor

 

Ayrılmadan önce, ziyaretçiler Citroën Advisor sitesi aracılığıyla Citroën’deki deneyimlerini değerlendirmek için davet edilir.

Ziyareti tamamlamak için 150 metrekarelik alan, bodrumdaki test sürüşü filosu ve aynı adreste bulunan satış sonrası atölyesi ile destekleniyor.