CITROËN ADVANCED COMFORT

100 YILI AŞKIN SÜREDİR SÜRÜŞ ÇİZGİMİZ: KONFOR!

Légende ci-dessous
CITROËN ADVANCED COMFORT

CITROËN ADVANCED COMFORT NEREDE BULUNUR?

CITROËN ADVANCED COMFORT® programıyla, Marka, teknik uzmanlığından yararlanarak tüm beklentilerinize uygun bir yanıt veriyor. citroen_advanced_comfort.239542.73

CITROËN ADVANCED COMFORT® programını keşfetmek, çok kolay!

Tercih ettiğiniz aracın özgün konfor özelliklerini keşfetmek için, sayfanın üstünde CITROËN ADVANCED COMFORT® logosunu bulmak ve animasyonu başlatmanız yeterli.

 

230099

KABİNDE YAŞAM KOLAYLAŞIR

Aracınızda çok fazla zaman geçirmeniz nedeniyle, CITROËN eşya saklama yerlerinden yoksun olmayan, geniş, ferah ve işlevsel bir iç mekan sayesinde yolculuklarınızı mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için elinden geleni yapıyor. Kendinizi evinizde hissetmeniz için gözlerinizi kapatmanıza gerek yok!

Ya somut olarak? 

CITROËN C4 Cactus’ün Top Box® veya CITROËN Berlingo’nun Modutop® özelliği ile bol bol yer kazanarak aracınızın kabinini doldurmadan her şeyi elinizin altında tutabilirsiniz!

 

 

 

YOL OLUMSUZLUKLARI FİLTRE EDİLİR 230247

Sakin ve dingin yolculuklar mı istiyorsunuz? CITROËN ADVANCED COMFORT® programı, sizi düşünerek yol olumsuzluklarını giderecek şekilde düşünülmüş süspansiyon sistemi, konforlu koltuklar ve hem sessizlik hem huzur veren bir ses yalıtımı sayesinde sıcacık, işlevsel ve dingin bir kabin yaratıyor. Sabahları yataktan çıkmakta zorlananlar kadar akşamları rahatlatmaya ihtiyacı olanlar için gerçek bir konfor alanı!

Ya somut olarak? 

Lounge Paketi sayesinde aydınlık, modüler yapı, koza etkisi, bağlanırlık ve benzersiz süspansiyon konforu: Yeni CITROËN C4 Picasso, CITROËN ADVANCED COMFORT® programına tümüyle entegre oluyor.

 

232859

KULLANIM AKICILIK KAZANIR

Bağlantı sorunlarına ve yol kenarında telefon ederek geçen saatlere son… Faydalı ve sezgisel sürüş yardımı teknolojileri ve zenginleşen kişisel cihazlarınıza bağlanma olanağıyla, aracınızda da dış dünyaya bağlı kalabilirsiniz.

Daha fazla konfor, daha fazla sadelik ve daha fazla günlük yaşam güvenliği.

ZİHİNSEL YÜK HAFİFLER  230100

Fazlasıyla yoğun bir günün ardından, hepimizin biraz nefes almaya ihtiyaç duyarız!

CITROËN ADVANCED COMFORT® programının dördüncü ekseninin ana fikri, zihninizi boşaltmanıza yardımcı olarak zihinsel yükünüzü hafifletmektir! Bunun için aracınız dinginlik göz önüne alınarak tasarlanmış ve böylece dinlendirici ve kişiselleştirilebilir ortam aydınlatması, yumuşak ve sarmalayan malzemeler ve sağlık için optimum hava kalitesi sunulmuştur.

Peki aracınızın kabini, konfor ve dinginlik kaynağı olsa?

Gelin, deneyin!