Uygulama mobil Tarama Mycitroën

Légende ci-dessous
Uygulama mobil Tarama Mycitroën

Citroën aracınızın bir kısmını tarayın ve doğrudan aradığınız bilgilere gidin!

 

 

Aradığınızı bulmak için aracınız için kapsamlı belgelere gitmekten bıktınız mı? Scan MyCitroën, daha fazla bilgi edinmek istediğiniz aracın parçasını tarayarak aracınızın kullanım kılavuzunu kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz, basit ve sezgisel bir uygulamadır.

Uyumlu Modeller: C1, C3, C4 Cactus, C4 Picasso, Grand C4 Picasso.

 

Home_Scan_My_Citroen3

80x80_picto_facilite_scan_myc.206163.71

 

Hızlı ve basit

Aracınızın belirli bir bölümünü tarayarak, aradığınız bilgiyi tek bir tıklamayla bulabilirsiniz – ihtiyacınız olanı bulmak için aracınızın tüm bilgilerine bakarak boşa vakit yok!

206162.71

Kolay

Uygulama kullanımı çok sezgisel. Gösterge panelinizi deşifre edebilmek için ön paneldeki uyarı lambalarına (tam ışık, gösterge ışıkları, sis farları vb.) Doğrudan bir kısayol da mevcuttur!

Özellikler

 

TARAMA FONKSİYONU

Akıllı telefonunuzdaki kamerayı kullanarak, aracınızın detaylarını bulmak istediğiniz kısmını işaretleyin ve seçin. Uygulama, kameranızı kullanarak parçayı otomatik olarak tanımlar – orijinal araç belgelerinde referans verilen aracın her parçası Scan MyCitroën’de taranabilir.

 

Örnek

“Tarama” işlevini kullanmak istemezseniz, aradığınız bilgilere hızlıca erişmenizi sağlayan resimli bir özete de manuel olarak geçebilirsiniz.

.

Sélection_visuelle_Scan_My_Citroen

Témoins_Scan_My_Citroen

 

DASHBOARD UYARI IŞIKLARI DASHBOARD UYARI LAMBALARI

CITROËN cihazınızın gösterge paneli uyarı lambalarına doğrudan bir kısayol, Scan MyCitroën uygulama menüsünden kullanılabilir. Bu bölüm görsel uyarı ışığını, ne anlama geldiğini ve muhtemelen bir uyarı durumunda gerçekleştirilecek ilk eylemleri içerir.