Mobile app My Citroën

Application Mobile My Citroën

ARAÇIN GÜNLÜK KULLANIMI

İPhone’unuzdaki veya Android akıllı telefonunuzdaki My Citroën uygulamasını indirerek tüm özel servislerinizi bulun.

ARAÇIM SİPARİŞİN DURUMU NEDİR?

03_608x262_Commande

İmalattan teslimata kadar tüm aşamaları gerçek zamanlı olarak takip etmek için Citroën aracınızı Citroën aracınızı satın almaktan indirin.

Arabamı buldum

04_520x293_Geolocalisation

My Citroen Uygulamasının “Konum” fonksiyonu ile arabasını almak için gereken sorunları tamamladı … Sadece aracınızın tam konumuna yönlendirilmenize izin verin!

SÜRÜŞÜMÜ YÖNETİYORUM

05_520x293_Bluetooth

Zaman, mesafe, tüketim … Tüm sürüşlerinizin detaylarını “Sürüş” fonksiyonu ile bulun. Seyahat türlerinizi kişiselleştirin ve tüm rotalarınızın istatistiklerini görün. Performanslarını artırmak ve daha sorumlu bir sürüşü benimsemek isteyen sürücüler için kullanışlı bir araç.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BAKIM PLANLAMAM

 

06_1500x646_Entretien_9

Bakım kitabının evraklarını ve sistematik unutkanlığı bitirdim! App My Citroën ile tek bir tıklamayla arabanızın bakımıyla ilgili tüm bilgileri bulun: garanti, kilometre, sürüş tarzınıza bağlı olarak garajda özelleştirilmiş geçişlerin özelleştirilmiş tarihleri …

Doğrudan favori bayinize bağlısınız. Bir randevu alın veya fiyat teklifi isteyin, hızlı bir şekilde cevap verecektir. Ve bunu seçmek için, Citroën müşterilerinin yakınınızdaki çeşitli tavizler hakkındaki görüşlerine danışabilirsiniz!

Daha kolay, daha güvenli ve daha uygun!

MY CAR BİLGİSİ

07_1500x646_gif

Mobil uygulama My Citroën ile aracınızla ilgili tüm dokümantasyona hızlıca erişin. Bir sözleşmenin imzalanıp imzalanmadığına ya da aracınızın uygun olup olmadığına bakılmaksızın, “araç” sekmesindeki bilgilere doğrudan erişebilirsiniz.

Bir ışık yanıp sönüyor mu? Aracınız tarafından bir uyarı mı rapor edildi? Uygulamam My Citroën ile, tüm evrak belgelerinize tek bir tıklamayla ve günlük problemlerinizi garajdan geçmeden çözmemizi öneririz.

Otoyolun kenarındaki evrakları ve sorunları bitirdiniz, araç arkadaşınız akıllı telefonunuz için nihayet hazır.

KULLANICI YARDIMI

08_608x262_Assistance

Bir arıza, bir kaza, bir iddia? Panik yapma ! My Citroën uygulamasıyla favori garajınızı ayarlayın ve onunla iletişime geçin veya tek bir tıklamayla randevu alın. “İletişim ve Destek” bölümünde, 7 gün 24 ve 24 gün 24 saat cevap verecek müşteri hizmetleri veya ilişki destek servisiyle de hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

 

[zone video]