October 22, 2018

CITROËN BERLINGO VE YENİ CITROËN C4 CACTUS 2019 AUTOBEST ÖDÜLÜ’NİN FİNALİSTLERİ OLDU

2001 yılından beri, ödülün ilk oluşturulduğunda, Autobest her yıl “Avrupa'nın En İyi Alım Aracı” nı seçiyor.

Yeni Citroën Berlingo ve Yeni Citroën C4 Cactus, 2019 “Avrupa'nın En İyi Alım Aracı” için 6 finalist arasında. Citroën, 2001 yılında ödülün oluşturulmasından bu yana finalde 2 model talep eden ilk üreticidir.

2001 yılından beri, ödülün ilk oluşturulduğunda, Autobest her yıl “Avrupa’nın En İyi Alım Aracı” nı seçiyor.

Yeni Citroën Berlingo ve Yeni Citroën C4 Cactus, 2019 “Avrupa’nın En İyi Alım Aracı” için 6 finalist arasında. Citroën, 2001 yılında ödülün oluşturulmasından bu yana finalde 2 model talep eden ilk üreticidir.

2017’de 17 ülkede en çok satan Citroën modeli, Berlingo şimdi C3’ten sonra en çok satan Citroën modelidir. Avrupa’da, ikinci en çok satan eğlence aktivitesi aracıdır ve segmentinde bir LCV olarak ilk üçtür. Toplamda, 1996’da piyasaya sürüldüğünden beri, 3.3 milyondan fazla ünite üretildi. Müşterilerin beklentilerinden esinlenen bu yeni nesil, “Sizden Esinlenerek” yeni imzanın mükemmel bir örneğidir. Çok yönlü bir araç olan New Citroën Berlingo, aktif yaşam tarzları için ideal ortağın olduğu ve genişliğini ve işlevselliğini seven aileler ve yaşlılar için bir satın alma ürünüdür.

Benzersiz kişiliği ile Yeni C4 Cactus, son derece Ultra Rahat hatchback. Bu yeni hatchback, C4 Cactus için önemli bir güncellemeye işaret ediyor, onu teknoloji ve motor seçenekleri açısından yeni bir boyuta taşıyor ve tekil kişiliği ve rahatlığıyla ayrılmaya devam ediyor. Otomobilin tasarımı, gelişmiş durum sunarken, her zaman olduğu kadar cesur ve modern. İçeride, Yeni C4 Cactus rakipsiz bir konfor sunuyor ve yolcuları gerçek bir kozaya çekiyor. Citroën Advanced Comfort® programından faydalanan Yeni C4 Cactus, Avrupa’daki Progressive Hydraulic Cushions ™ (PHC) süspansiyonuna sahip olan ve genel olarak “sihirli halı” etkisini genel olarak erişilebilir hale getiren ilk model ve dünyanın ilk araç olan Advanced Comfort Koltuklar.

31 Avrupa ülkesinden 31 motorist gazetecinin oylarına sunulan finalistler, para, tasarım, konfor ve teknoloji, dağıtım şebekelerindeki servis ve yedek parça bulunabilirliği de dahil olmak üzere 13 kriter temelinde kısa bir süre için değerlendirilecek. 27 ve 28 Kasım tarihlerinde yapılacak grup sınavlarının ardından en fazla oyu alacak olan bu prestijli ödülü kazanacak.