February 24, 2021

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS, KENTSEL VE BOŞ ZAMAN AKTİVİTELERİ İÇİN İDEAL SUV

DAHA İDDİALI TASARIM, GELİŞTİRİLMİŞ KONFOR VE KANITLANMIŞ MODÜLERLİK

Yeni Citroën C3 Aircross olgunlaştı. Tekilliğinden hiçbir şey kaybetmemekle birlikte, yükseltildi ve yeni bir ön uç ifadesi, yeni renkli ekler ve daha fazla seyahat konforuyla daha iddialı bir kişilik sergiliyor.

“Daha iddialı bir kişiliğe sahip bir SUV: yüksek ayarlı tavrı ve koruyucu bileşenleri ile aynı gövde tasarımını korurken, daha fazla statü ve gücü ifade eden tamamen yeniden şekillendirilmiş ön uç ile yeni bir görünüm kazanıyor.
Her zamanki kadar çok yönlü bir SUV: Hill Assist Descent özellikli Grip Control ile tüm etkileyici tüm yol yeteneklerini koruyor.
Aktif bir yaşam tarzı için konforlu bir SUV: standart modülerliğine, ferahlığına ve ışıklı kabine ek olarak, C4 Cactus ve C5 Aircross’ta açılan Advanced Comfort koltukların tanıtımıyla gelişmiş konfor sunar.
Hayatınızı kolaylaştıran bir SUV: Yeni C3 Aircross, yeni, daha büyük 9 “” dokunmatik ekran, yeni bir merkezi konsoldaki yeni saklama alanları, beş bağlantı teknolojisi ve dahil olmak üzere 12 sürüş yardım teknolojisi ile tam bir güvenlik ve gönül rahatlığı içinde günlük yaşamı basitleştirir. renkli bir baş üstü ekranı ve bir geri görüş kamerası ile
Üst Arka Görüş.

Yeni C3 Aircross, Haziran 2021’den itibaren bayilere geliyor. “