March 4, 2019

DÜNYANIN PREMIERE: SPACETOURER CITROËN KONCEPT

Cenevre Otomobil Fuarı'nda Citroën, özgürlük ve paylaşım arzusundan esinlenen, karakter sahibi, modern bir minibüs olan SpaceTourer The Citroënist Concept'i sunar.

Adı, hayranlarının temel kimliğini oluşturduğu Markaya bağlılığını ifade eder: karakterle dolu çarpıcı bir taslak ve tamamen konforlu bir şekilde yolculuk vaadi.

Konsepte dahil olan daha geniş hareket özgürlüğü, Martone ile ortaklaşa geliştirilen ve konseptin stil kodlarını içeren özel bir bisiklet modeline (“Rider The Citroënist”) eşlik eder. Bu bisiklet, “Citroënist” yaşam tarzı ürünlerinin yanı sıra www.lifestyle.citroen.com adresinden çevrimiçi olarak satın alınabilecek.

Bir SpaceTourer’a dayanarak, tamamen yeni olan bu karavan konsepti, Pössl (Campster’ı pazarlamaktan sorumlu şirket) ile geliştirilen özel bir dahili konfigürasyon sunar. İki kişinin gemide uyumasına, bisiklete binmesine ve bağlı bir ofisi kullanmasına olanak tanır.

SpaceTourer Citroënist Concept, Citroën’in 2018’de Avrupa’da% 71 oranında büyüdüğü motorlu karavan pazarına dinamik yaklaşımını kanıtlar ve ikinci sırayı alır.