June 26, 2018

Tüm kullanimlar için boyut yeni citroën berlingo van, keşfedin!

1996 yılında kendi segmentinin oluşmasına öncülük eden ve bugüne kadar 1.5 milyon adetlik satışa ulaşan Citroën Berlingo Van, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Uluslararası Ticari Araç Fuarı’nda (IAA Commercial Vehicles) Yılın Uluslararası Ticari Aracı Ödülü’ne (The International Van of the Year Award) layık görüldü.

YARDIMCI VE MODERN KİŞİLİĞİ İLE BİR ICONIC MODEL

Entegre yük hücresi ile van modelini icat eden Citroën, hikayesini her zamankinden daha modern olan bir minibüsle sürdürüyor. Yeni Berlingo Van, tüm profesyoneller için benzersiz bir gövde tasarımı ve sağlam bir tasarıma sahiptir.
– Yeni modelin sağlam ve koruyucu bir tavrı var. Vücudun şekillendirmesi, daha ileriye dönük ön cam ve daha yüksek ve daha kısa ön uç ile, EMP2 platformunun ön ucunda benimsenmesiyle, daha kısa bir ön çıkıntı yapmak suretiyle değişti.
– Ekstra koruma sağlayan ve Citroën markasının kimliği ve büyük kardeşi Jumpy ile tutarlı tekil bir ön uç.
– Tüketilmiş şekilde çalışan kenarlara ve arkada fonksiyonel bir görünüme sahip akan gövde tasarımı.
– Özellikle kullanışlı araç içi teknolojilerle donatılmış temiz ve havadar bir pano ile pratikliğe sağlamlık katan profesyoneller için tasarlanmış bir iç mekan.

“BESPOKE” KONFOR: TÜM KULLANIMLAR İÇİN TASARLANAN VAN

Profesyoneller için ideal bir ortak olan “Pro’dan esinlenilen” Yeni Citroën Berlingo Van, güçlü noktaları üzerine inşa ediyor ve her mesleğe uyarlanmış bir çözüm sunuyor.
– Geniş bir kullanım yelpazesine özel olarak hazırlanmış bir çözüm sunar: iki boyut, M ve XL, sırasıyla 4.40 m ve 4.75 m uzunluğundadır;
– Müşterinin ihtiyacına en yakın olanı, 2 özel “İşçi” ve “Sürücü” versiyonları sunarak felsefeden farklı olarak, zemin boşluğu, motor koruma ve ekipman seviyeleri sayesinde kullanımları.
– Çok yönlülük ve modülerlik şöyle sıralanıyor: 1. sıradaki üç kişiyi oturacak bir Extenso® Kabin ve 1. ve 2. sıradaki beş yolcuya taşınacak modüler bir Ekip Kabini.
– Günlük hayatın basitleştirilmesi için en akıllı tasarıma sahiptir; salıncak veya panel arka kapılar, sürgülü kapılar, kullanışlı depolama alanları ve 1.000 kg’a kadar kayıt kapasitesi ile mükemmel bir arka erişim, tekerlek kemerleri arasında aynı genişlikte koruma sağlar (1, Europallet’in kolay yüklenmesi için 23m).

ÇAĞDAŞ ÖZELLİKLERDE EN İYİ ÖZELLİKLE BİR VAN’IN KONFORU

Zamanla hareket eden Yeni Berlingo Van, binek araçlara karşı kendi kendini tutuyor. Sürücülere en üst düzey sürüş konforunu getiriyor ve en uygun güvenliği sağlıyor:
– Tüm Citroën teknik bilgilerinin eşsiz konfor için sağladığı süspansiyon ayarları.
– En çok uyarlanmış yanıtı sağlamak için tasarlanan yeni bir platform: Citroën’in en iyi know-how’ını kullanmak, yeni model, gelişmiş kullanım ve en yeni nesil teknoloji için ön taraftaki yeni EMP2 platformu ile güçlendirildi.
– Segment için istisnai miktarda teknoloji, her ikisi de LCV segmentinde ilkleri bir araya getiren bir Aşırı Yük göstergesi ve Surround arka görüş sistemi de dahil olmak üzere gündelik hayatı kolaylaştıran 20 sürücü destek sistemi ile birlikte, bir Renk Kafası -up ekran, Elektrikli park freni, Stop fonksiyonu ile Adaptive cruise control ve Active Safety Brake sistemi ve Citroën Connect Nav ve kablosuz akıllı telefon şarjı dahil olmak üzere 4 bağlantı teknolojileri.
– Performans ve verimlilik açısından güçlü son nesil motorlar: BlueHDi 1.5 dizel, PureTech 1.2 benzin ve EAT8 otomatik şanzımanın tanıtımı.