November 6, 2018

CITROËN C3 JCC + SINIRLI EDITION İÇİN ONLINE SATIŞ AÇIK

Presented on the “La Maison Citroën” stand at the Paris Motor Show, the C3 JCC+ limited edition model is now available to order on the www.citroën.fr website through a lease purchase offer starting at €254 a month.
Designed by Jean-Charles de Castelbajac, the new limited edition model produced in 99 units stands apart with its singular personality and through its sales method.
An innovative brand inspired by customers and their motoring lifestyles, Citroën is shaking up conventional automotive retail by selling the limited edition 100% on line, for an easier and more serene automotive experience.

C3 JCC +: 99 ÜNİTE ONLINE SATIŞ ARACILIĞIYLA MEVCUT

254 € A MONTH BAŞLANGIÇTA SATIN ALINABİLEN LEASE PURCHASE TEKLİF
Şanzıman tabanındaki # 1’den # 99’a kadar numaralandırılmış bir metal plakanın bulunduğu her modelin Citroën C3 JCC + sınırlı sürümü, satış yönteminde de yaratıcılık ve modernliği göstermektedir. Fransız satış sitesi www.citroen.fr/vehicules-neufs/citroen/citroen-c3-jcc/description.html adresinde satılıyor, benzersiz bir kişiliğe sahip “moda otomobil”, bugün bir kiralama satın alma teklifi ile başlıyor. 3 yıllık taahhüt ve 2.500 € ‘luk bir peşinat, Garanti ve Bakım sözleşmesi ücretsizdir. Finansman seçenekleri kilometreye göre değişmektedir:
– 30.000 km için ayda 254 avro
– 45.000 km için ayda 265 avro
– 60.000 km için ayda 288 €

BASİTLEŞTİRİLMİŞ VE GÜVENLİ BİR MÜŞTERİ DENEYİMİ
Citroën C3 JCC +, “Sizden Esinlenerek” marka temeline sadık kalarak, müşterilerine ve onların yaşam tarzlarından ilham alır ve aşağıdaki avantajlara sahip, basitleştirilmiş ve güvenli bir çevrimiçi satın alma yöntemi ile kolay ve sakin bir deneyim yaşatır:
– 7/24 alışveriş:
Çevrimiçi satın alımlar, herhangi bir zamanda hatta bir finansman sözleşmesi imzalayarak yapılabilir.
– Basitleştirilmiş ödeme yöntemi:
Citroen.fr web sitesinde birkaç tıklamayla, müşteriler herhangi bir taahhüt veya kimlik şartı olmaksızın tekliflerini ve bayiliklerini seçerler.
Müşteriler daha sonra siparişlerini teyit etmek için PSA Finans web sitesine yönlendirilirler.
– Güvenli süreç:
PSA Finance, müşterilerini sözleşmelerini elektronik olarak imzalayarak (PSA Finance’in ortağı Universign aracılığıyla) tamamen güvenli bir ödeme süreci sunar.
– Müşteri desteği:
Müşteriler, herhangi bir sorunuz olduğunda bir danışman ve bir telefon numarası ile bir sohbet oturumuna erişebilir, böylece çevrimiçi satın alımlarını basitleştirebilir,
– Eve yakın teslimat:
Araç, müşteri tarafından ilk başta seçilen bayiye teslim edilir.

Not: C3 JCC + sınırlı sürüm ayrıca Citroën France ağında 22.950 € tutarındaki özel fiyatla sipariş edilebilir.

C3 JCC +: JEAN-CHARLES DE CASTELBAJAC’IN TASARIMI

C3-JCC-3_1400x800

İKİ FRANSIZ YARATICI DÜNYA ARASINDAKİ BİR TAHKİMİN SONUÇLARI
Renkli yaratıcı yaklaşımlarla iki Fransız vizyon sahibi arasında bir karşılaşmanın sonucu olan Jean-Charles de Castelbajac tarafından tasarlanan Citroën C3 JCC + “moda otomobil”, çok yönlü ve özelleştirilebilir bir şehir arabası olan üçüncü nesil C3’e ve Citroën’in en çok satanına dayanıyor. modeli. E-MEHARI “sanat otomobili” ile birlikte Paris Motor Show’da La Maison Citroën standında Eylül ayında sergilenen yeni yaratım, yaratıcı içgüdüleri harekete geçiriyor ve Jean-Charles de Castelbajac’ın iki önemli tutkusunu ifade ediyor: sanat ve moda. Fransız kökleri ile uluslararası bir marka olan Citroën, sadece 99 ünitede üretilen yeni sınırlı baskı modeli ile Fransız yaratıcılığını destekliyor. Her biri, JCC + monogramını gururla sunar ve moda tasarımcısının kırmızı, mavi ve sarı renklerinin dokunuşları ile noktalanan siyah gövde boyası ile hemen fark edilir.

BENZERSİZ ÖZELLİKLER
Görsel olarak, C3 JCC + sınırlı sayıda baskı hemen aşağıdakilerle ayrılır:
– Zarafetin Siyahı: Perla Nera Siyah gövdesini, Airbumps® ve 17 inç Cross Black alaşımlı jantları geliştirerek,
– Tutkunun Kırmızısı: Özel bir chevron tasarımını sporlayan Aden Kırmızı çatılı, gıcırdayan ve ön koltukların yatay matında ve ön yolcu koruyucu minderinde üst dikişleri vurgulayan,
– Umudun mavisi: Airbump® çevrelerini, sis lambası süsleyicilerini ve gösterge panelini vurgulayarak,
– Parlaklık rengi: kanat aynası kabuklarını süsleyen ve direksiyon simidi ucunu, dişli çubuğunun şeklini ve sürücü tarafındaki üst dikiş koruyucu altlığını gösteren,
– JCC + monogram: arka çeyrek ışıkta ve güneşlik aynalarında bir çıkartma şeklinde

High-end Shine trimine dayanarak, Citroën C3 JCC +, konfor ve güvenlik için ek donanım ile donatılmıştır ve daha fazla bağlantı yoluyla dış dünya ile sürekliliği sağlar:
– Güvenlik 2 Paketi (Aktif Güvenlik Freni, Sürücü Dikkat Uyarısı, Çarpışma Riski Uyarısı, Akıllı Far Farları, Elektrokromik İç Dikiz Aynası),
– ConnectedCAM Citroën® (120 ° geniş açılı kamera, full HD),
– 7 inçlik bir tablete Citroën Connect Nav 3D bağlantılı navigasyon,
– SOS Pack ile Citroën Connect Box ve yardım dahildir.
– Kör nokta izleme sistemi ve geri kamera.

Citroën C3 JCC + sınırlı sürüm C3 serisindeki en iyi güç aktarma teknolojisine sahiptir:
– Yüksek performanslı, ancak verimli benzinli motor: EAT6 otomatik şanzıman ile PureTech 110 S & S