September 17, 2018

CITROËN C5 AIRCROSS SUV PLUG-IN HİBRİT KONSEPTİ

SORUMLU MOBİLİTE KURULU PAZAR PİYASASI İÇİN BİR MARKA

Paris Motor Show'u işaretlemek için Citroën, 2020 yılının başında piyasaya sürülen yeni C5 Aircross SUV'un Plug-in Hybrid versiyonunu müjdeleyen yeni C5 Aircross SUV Plug-In Hybrid Concept'i ortaya çıkardı.

Paris Motor Show’da, Citroën, yeni Citroën C5 Aircross SUV Hibrid Konseptinin tamamını çıkarıyor. Konsept, 2020 yılının başında piyasaya sürülecek olan Yeni C5 Aircross SUV’un Hybrid versiyonunu öngörüyor. Citroën’in ilk Plug-In Hybrid markası, markanın ‘Low Emission Vehicle’ (LEV) saldırısında ilk hareketi temsil ediyor. 2025 yılına kadar, 2020 yılına kadar her yıl ürün yelpazesi. Citroën, her segmentte çekirdek pazar için müşterilerin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyarlanabilecek bir elektrikli mobilite çözümü sunacak. Yeni Citroën C5 Aircross SUV Hibrid Concept’teki high-end PHEV teknolojisi, amiral geminin konumunu daha da güçlendirir ve Citroën Advanced Comfort® programına başka bir boyut ekler:

– Yeni C5 Aircross SUV’un birinci sınıf konforunu daha da vurgulayacak olan elektrikli modda (ZEV) sorunsuz, pürüzsüz ve sessiz sürüşle Citroën konforunda yeni bir deneyim.

– Dengesiz elektrikli hareketlilik: ZEV modunda günlük kullanım için 50 km’ye kadar ve daha uzun yolculuklar için yanma motorunun güvenliği, düşük işletme maliyetleri ile.

– 180hp PureTech S & S benzinli motor ile 80kW’lık bir elektrik motorunun birleşimi ile sağlanan sürüş keyfi, e-EAT8 otomatik şanzıman üzerinden talep üzerine tork ve 225hp’lik toplam güç çıkışı sunar.

– Kullanım kolaylığı için tasarlanmış son teknoloji: otomatik mod yönetimi, kolay şarj, sezgisel bilgi ve modüler iç düzende kolay bakım.