September 19, 2018

CITROËN C3 JCC+

PARIS'TA BİR DÜNYA PREMIERE'NDE SERBEST EDİLEN JEAN-CHARLES DE CASTELBAJAC'IN TASARLANAN SINIRI EDITION

Fransız menşeli uluslararası marka Citroën, Fransız yapımcılığını destekliyor ve Jean-Charles de Castelbajac ile yaratıcı işbirliğini devam ettiriyor ve yalnızca 2018 Motor Show'da C3 JCC + sınırlı sürümünü ortaya koyuyor. Tasarımcının farklı dünyalar arasındaki engelleri aşmak için bir yeteneği var ve şimdi dikkatini markanın 400.000 adet sattığı en çok satan satıcısına çevirdi. Geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sunulan son derece renkli E-MEHARI Sanat Arabasına çok farklı bir yaklaşımla yaklaşan bu C3 “moda otomobil”, tasarımcının renklerinde zarif bir şekilde ortaya koyulan siyah elbisenin şıklığını gösteriyor: Kırmızı, Mavi ve Sarı. Sadece 99 ünitede üretilen bu göz alıcı sınırlı baskı, modern teknolojiyi tümüyle barındırıyor. Ayrıca sitroen.fr web sitesinde bir online satış ile satılacak şekilde modern. C3 JCC + limited edisyonu, tasarımcı Jean-Charles de Castelbajac'a adanmış olan ve kasım ayında Fransa'da pazarlanan alanda La Maison Citroën standında sunulacak.

Bir ZARIF VE SASSY MODA ARABASI

Jean-Charles de Castelbajac, yaratıcı zihne hitap ediyor ve yine Citroën C3 JCC + aracılığıyla yaşam sanatına ve modaya olan iki nedenini ifade ediyor. Arıtmaya odaklanarak, tasarımcının imzası olan JCC + ile monogramlanan bu sınırlı baskı, C3’ün çok yüksek bir versiyonunu sunuyor. Tasarımcının ikonik renklerinde siyah bir elbise giymek – Tutku için Kırmızı, umut için Mavi, Sarı güneş ışığı – çok yönlü ve özel bir model arayan sanat, tasarım ve moda severler için cazip gelecek!

ONLINE SATILAN 99 ARAÇLARIN ÖZEL SINIRLI YAYIMI

Bu moda araba, 99 numaralı araçların sınırlı bir sürümünde çok özeldir. Üretilen her araç, vites çubuğunun dibinde bulunan 1 ila 99 numaralı bir metal plaka ile imzalanacaktır. Citroën C3 JCC +, Fransa’da Kasım ayından satışa çıkacak ve sitenin ilk çevrimiçi aracını tamamen online olarak citroen.fr web sitesi üzerinden satışa sunacak. Bu, otomobil satışlarına geleneksel yaklaşımı değiştirerek markanın yaratıcılığını ve modernliğini kanıtlar. Aşağıdaki avantajlara sahip, kolay ve sakin bir satış deneyimi sunar:
– online kiralama sözleşmesi için başvuruda bulunarak, haftanın 7 günü, günde 24 saat, her zaman satın alma mümkün olacak
– Siparişten sözleşmenin dijital imzasına kadar basit bir yolculukla% 100 online işlem
– Seçtiğiniz yerel showroom’a teslimat
Bu sınırlı sürümü ağ boyunca sipariş etmek de mümkün olacaktır.