March 2, 2017

C-AIRCROSS CONCEPT

Bugün, Citroën, kompakt SUV yeni bir vizyonu sunan güçlü bir otomobil olan C-Aircross Concept'i ortaya koydu. 7 Mart'ta Cenevre Otomobil Fuarı'nda dünya prömiyerini gerçekleştiren C-Aircross Concept, Citroën'un kompakt SUV segmentinde yaptığı yenilikleri müjdeledi.

Citroën, bir dünya prömiyerinde renkli ve güçlü bir kimlikle cüretkar bir otomobil konsepti ortaya koydu. Citroën’in kompakt bir SUV yorumu, C-Aircross Concept, ürün stratejisinin konuşlandırılmasında Citroën için yeni bir aşamayı işaret ediyor.

İDDİALI BİR DİZAYN

C-Aircross Concept, farkını tamamen güçlü, özgün ve taze tutumuyla SUV dünyasına uyarlıyor. Benzersiz bir morfoloji, hatların korunması ve akışkanlığı arasında doğru dengeye sahiptir. Ayrıca, renklerin ve malzemelerin uyumu hem teknik, hem de görünüm olarak rahat bir atmosfer oluşturuyor.

CL 17.008.007

KONFORLU ve MODERN

C-AIRCROSS konsept otomobilin tasarımı hem iddialı hem de renkli. Aracın silueti, kasayı alt kısımdan çevreleyen korumalarla görsel olarak yükseltilmiş.

C-Aircross Concept’te, Citroën STİL donanımlarını, kompakt boyutlu bir modelde çizgilerin akıcılığını SUV nitelikleriyle birleştiriyor: (uzunluk: 4,15 m, genişlik: 1,74 m, yükseklik: 1,63 m.)

 

SADE VE CANLI BİR KABİN

Citroën tasarımcıları aracın içinde aerodinamik ve kullanıcıya hitap eden bir gösterge paneli tasarladı. Akıcılık, modernlik ve genişlik hissi veren bir iç dizayn.

Markanın geçmişine göz kırpan basit kumandalı tek kollu direksiyon simidine ek olarak, ön göğüste sürücünün görüş mesafesindeki tüm aletleri bir araya toplayan bir “Head-up Display” bulunuyor.

YATAĞINIZ KADAR
RAHAT KOLTUKLAR

Yumuşak ve vücudu saran formda dört koltuk! Önde olduğu gibi arkada da kanepe tarzı geniş ve rahat koltuklar kaliteli malzemeler ve son teknoloji konfor sistemiyle birleşiyor.

Hem doğal hem değerli olacak kaliteli üretim dışında, yatak takımı dünyasından esinlenilen benzersiz bir destek sunuyorlar. Vücudun duruşuna adapte olarak, yolda başka türlü yaşamayı vaat ediyor.

CL 17.008.004