June 13, 2018

KOMPAKT CITROËN C3 AIRCROSS SUV, PRINTEMPS’TE HAUSSMANN’DA NOEL MAGIC’I KUTLADI

Citroën, Noel'i kutlamak için Printemps ile güçlerini birleştiriyor.

Paris'teki Boulevard Haussmann'daki Grand Magasin, genç ve yaşlıları aynı zamanda olağanüstü bir hediye yolculuğuna davet eden 11 penceresindeki bir Noel masalını sahneye koyuyor.

Citroën vitrininde, hikayenin genç kahramanlar Jules ve Violette, tehlikeli bir karlı çölle karşı karşıyadır, ancak yolculuklarına devam etmek için sağlam ve koruyucu Yeni SUV Compact C3 Aircross’a güvenebilirler. 5 Ocak 2018’e kadar keşfedilecek güzel bir yaratıcı resim.

757x426_C3Aicross_VISUEL2

Noel sezonu yaklaştıkça, çocukların gözünde Noel’in büyüsü en iyi ifade edilir. 1913’ten bu yana, ebeveynlerin eşlik ettiği çocuk kuşakları, Print Haussmann’daki mağaza, Printemps vitrinlerinin yaratımlarına hayran kaldılar.

Bu yıl yine, 10 milyondan fazla yoldan geçenler, “Noel, hediyelerin olağanüstü yolculuğu” başlıklı bir Noel hikayesi olan, dünyanın dört bir yanındaki altı güzel resim, gerçek geziler etrafında düzenlenen Printemps Haussmann’ın 11 penceresinin animasyonlarını keşfedecek. Citroën markası 1935 yılında bu vitrinlerde bulunan mağazanın ortaklarıyla tasarlandı!

757X426_C3Aircross_VISUEL3

Bu olağanüstü hediye gezisi, beş kıtada en iyi Noel hediyelerini seçmek için Printemps tarafından görevlendirilen genç ve cesur Jules ve Violette’i içeriyor. Bir vitrinden diğerine, iki kahraman maceralarını genç ve yaşlılarla paylaşıyor. Ve özellikle, “Çölün Macerası” adlı, Citroën vitrininde, Bahar’a katılmadan önce, Jules ve Violette tehlikeli bir karlı çölle karşılaşırlar: Yeni SUV Compact C3 Aircross’a birçok hediyeyi yüklemek ve Grand’e geri dönmek için güvenebilirler. Magasin.

Citroën’in Printemps ile olan ilişkisi, üç Printemps mağazasında (Boulevard Haussmann, Parly 2 ve Toulon) yeni SUV Compact C3 Aircross sergisi ile tamamlandı. Bu modelde, köknar ağaçlarının ortasına yerleştirilmiş olan model, kuvvetle kutlandı ve Noel’i serinletti ruhu.

7 Kasım’da Avustralyalı aktris Nicole Kidman tarafından başlatılan, Citroën vitrin de dahil olmak üzere, Printemps Haussmann’ın Noel pencereleri, 5 Ocak 2018’e kadar keşfedilecek ve Citroën ve Printemps sosyal ağlarında bulunacak.