April 22, 2013

Şangay’da DS Wild Rubis Konsept Otomobil İlk Sunum

Şangay'da DS Wild Rubis Konsept Otomobil İlk Sunum

Bu hafta Çin’de düzenlenen Şangay Motor Fuarı ziyaretçileri, büyüyen DS serimiz için potansiyel bir ek olan DSVR’yi önizleyen en son konsept otomobilimiz DS Wild Rubis’in yakın plan görüntüsünü alıyor.

Gerçekten de vahşi ve isyankar olmak, aynı zamanda rafine ve sofistike olmak mümkün mü? Bu sorunun cevabın evet olduğunu vurguluyoruz. DS Wild Rubis, kontrast niteliklerinin harmanlanmasının gerçekten etkileyici bir araç oluşturabileceğini gösteriyor.

Yeni konseptimizin kaslı ve heykel gövde rengi, koyu kırmızı bir tonu ile boyanmıştır ve zevkli kromajlı detaylar için görkemli bir ortam oluşturmuştur. Örneğin, metal tavan çubukları çatı çizgisinden omzuna doğru iki parlak eğriye sürünerek aracın arkasına zarif bir not ekler. Önde ve arkadaki cesur krom detayları, DS markasının kendine özgü kalitesini ve lüksünü vurgulamaya yardımcı olarak benzer bir gözle çiziyor.

Yeni arabanın bazı unsurları, geniş, üç boyutlu pastil şekilli ızgara ve uzun, yalın duruş, önceki Numéro 9 konseptimizi anımsatırken, DS Wild Rubis de mevcut yol aralığı ile açıkça ilişkili DS3, DS4 ve DS5.

Deri altında DS Wild Rubis, alıcıların şu anda DS5’lerini seçebilecekleri Hybrid4 sisteminin yeni nesil bir versiyonunu destekliyor.

SUV konseptindeki tam hibrid, plug-in güç aktarma organı ön tarafta 225 bg’lik bir benzinli motor ve arkadaki 70 bhp’lik elektrikli motoru bir araya getirerek 43 g / km’lik kısmi bir CO2 puanı üretiyor. Seçtiğimiz 1,6 litrelik THP motoru, geçtiğimiz yılın uluslararası motoruna seçilen ödüllü, son teknoloji ürünü bir ünitedir. Şebekeden şarj edilebilen lityum iyon pillerle çalışan elektrik motoruyla sorunsuz bir şekilde bir araya getirir.

Tam şarjlı DS Wild Rubis, tam elektrikli, sıfır emisyon modunda en fazla 31 kilometre boyunca çalışabilir veya hızlı tepki verildiğinde o anlar için toplam 295 bhp açığa çıkarabilir. DS5 hibridi gibi koşullar kaygan olduğunda otomatik olarak 4×4 moduna geçecektir.

DS Wild Rubis’in farlarında görülen yeni teknolojiden eşit olarak gurur duyuyoruz.Hareketli lamba modüllerini kullanan, gerektiğinde ve gerektiğinde ışığı sağlayan, kaydırmalı gösterge ışıklarıyla çevrili, tam LED farlar yarattı.Aydınlatmada yapılan değişiklikler, kristalin ses notlarına fısıldıyor.

Genel olarak, DS Wild Rubis konsepti Citroën markasının merkezinde yatan hayal gücü ve duyguyu bünyesinde barındırıyor.Umarız sizden hoşlanırsınız.