June 13, 2018

Citroën, tek karakterli bir SUV olan Yeni SUV C5 Aircross’ı ortaya koyuyor

Yeni SUV Citroën C5 Aircross'ı keşfedin!

En esnek, en konforlu SUV ve segmenti, Citroën Advanced Comfort ® programını, Progressive Hydraulic Thrusts® ve 3 bağımsız arka koltuklu süspansiyonlarla birlikte, sürgülü, geri çekilebilir, ve sınıfının En İyi Bagajı sınıfında (en iyisi) segmenti).

Kullanımdan vazgeçmek istemeyen müşterilerin bekleyişlerini dinlemekten vazgeçerek, Citroën dünyadaki satışların dörtte birini temsil eden gerçek uluslararası fenomen olan SUV topraklarına yatırım yapıyor ve farklı bir cevap veriyor. Mark, karakter aspirasyon siluetine yeni bir konfor deneyini ekler. Citroën, kapasitesinin, tek bir kimliğe ek olarak, müşterilerden ilham alan yeni nesil SUV için bir yol açarak referans bir rahatlık sağladığını göstermektedir.

YENİ SUV C5 AIRCROSS: SEGMENT İÇİN BİR TEK KİŞİLİK

Güçlü bir kişiliğe sahip olan Yeni SUV C5 Aircross, enerjik ve sigortayla dolu tek tutumuyla farklıdır. 4,50 m uzunluğunda, sağlam ve kaslı, kuvvetli ve kibirsiz, SUV evrenindeki farkını, büyük çaplı 720 mm genişliğindeki Airbump® gibi güçlü grafik elemanlarının noktalanmış akışkan hacimleri ile 230 mm açıklık, çatı kimlik çubukları. Kokpit, gösterge panosuyla yatay antlaşmaya, yükseklikteki konumu yolun hakimiyetine, merkezi konsol genişliğine ve samimi malzemelerine hükmedilmesini mümkün kılan, çok büyük bir koruma ve alan hissi veriyor. Son Citroën modellerinin ardından C5 Aircross, 7 renk gövdeyi birleştirerek 30 farklı kombinasyonla geniş bir kişiselleştirme seçeneği sunuyor, çatı siperi siyahı ve ön kalkanı renkli uçlardan oluşan 3 Renk Paketi, Airbump® Ön kapıların alt kısmında ve çatı çubuklarının altında. Aynı zamanda tamamlayıcı yazarak Renkler ve Matters açıklık ve ısı sömüren, “rahat akıllı” bir eğilim ve gelişmekte olan 5 iç ortam vardır.

 

YENİ SUV C5 AIRCROSS: SEGMENT’İN EN GÜVENİLİR VE ESNEK SUV’U

Citroën Advanced Comfort® programının yeni taşıyıcısı olan Yeni SUV C5 Aircross, rahatlığı ve gemideki alan yaklaşımıyla ayrışıyor. İki önemli yenilikle, Citroën ile Hydro Thrusts Progressives® ile Citroën süspansiyonları ve Advanced Comfort ofisleri ile toplam konforu, filtreleme kalitesi ve eşsiz bir konfor konforu için yenilikler: yolculuk için tüm yolculara gerçek bir davet. MPV dünyasında Citroën’un tek know-how’ından, özellikle 3 arka koltuk, sürgülü, geri çekilebilir ve eğme ve 580 L’lik değişken sınıftaki en geniş bagaj hacmi ile tek bir modülerlik sunuyor.

 

YENİ SUV C5 AIRCROSS: SUV SONRAKİ ÜRETİM, MODERN VE YÜKSEK TEKNOLOJİ

Zamanında, 12,3 ” ve D ‘ile bir dokunsal raf 8’ dijital kapasiteye sahip TFT ile kapasitif, Yeni ekran SUV C5 Aircross, son nesil kontrol ile 20 teknoloji D ”assistances bırakır Otoyol Sürücüsü olarak, Seviye 2’nin özerk tahrik mekanizmasının yanı sıra, 6 ileri bağlantı teknolojisine sahiptir. Ultra bağlı olduğunda, indüksiyon ya da ConnectedCAM Citroën® ile tel olmadan yeniden dolum önermektedir. Verimli ve güçlü benzinli motorizatörler ve 180 CH ile 130 CH’lık Dizel ve yeni otomatik kutu EAT8, C5 Aircross, 2019’un sonundaki teknoloji Plug-in Hybrid PHEV ile donatılmış ilk Citroën modeli olacak.

Avrupa’da 2018 yılının sonunda pazarlanan yeni SUV C5 Aircross, Rennes – Janais fabrikasında Fransa’da üretilecek.