January 10, 2019

CITROËN BOLDNESS VE INNOVATION BİR YÜZYILIN KUTLAMASI

BİR ARALIK İLE GENİŞLETMEYEN "ORİJİN" KOLEKTÖRÜN EDİSYONU!

Yüzüncü yılını başlatmak için Citroën markası, çeşitli modellerde * ürün yelpazesinde özel bir koleksiyoner yayınlıyor: C1, C3, C3 Aircross Kompakt SUV, Yeni C4 Cactus Hatchback, C-Elysée ve C4 / Grand C4 SpaceTourer. Özel versiyonlar, 2019 yılının ilk yarısında piyasaya sürülecek ve 100 yıllık yaratıcılık ve cesarete saygı gösterilecektir.
Kesişen kollektör baskısı karakteristik, saf ve zariftir ve dişli çarkı tasarımını ve “1919'dan beri Kökenleri” imzasını yansıtan özel bir Bronz tonunun dokunuşlarıyla uyumlu renklere ve malzemelere sahiptir. Her model aynı zamanda müşteri kullanımından esinlenilen çağdaş ekipmanlarla donatılmıştır.

100 yılı aşkın yaratıcılık ve yüksek standartlara sahip Citroën, otomotiv ipuçlarını bozarak ve otomobili yeniden yorumlayarak mirasını her zaman onurlandırdı. Yüzüncü yılını kutlamak için Citroën, Ocak 2019’daki Origins Collector’s Edition’ı piyasaya sürülen çeşitli araçlarla piyasaya sürüyor (pazara bağlı olarak): C1, C3, C3 Aircross Compact SUV, Yeni C4 Cactus Hatchback, C-Elysée ve C4 / Grand C4 SpaceTourer. Bu altı model Citroën’in ürün kimliğini güçlü bir şekillendirme dili ile koruyor ve Citroën Advanced Comfort® programını içeriyor.

TÜM YENİ ÖZELLEŞTİRME

Anında tanınabilir, 6 Origins dış cephe özel bir stil yaklaşımı ile göze çarpıyor:

– Her model farklı şık ve saf gövde renklerinde mevcuttur: Beyaz, Gri ve Siyah.
– Siyah tonlu iki tonlu boya mevcuttur (C1, C3, C3 Aircross Compact SUV ve C4 SpaceTourer’da).
– Koleksiyoncu baskısı, “Origins” dış kişiselleştirmesine sahiptir ve Bronz renkli tasarım bileşenleri geçmişle bağlantılı olarak orijinal dişli çarkına bir selam verir. Aynı ruh hali ile, modeller de mevcuttur:
. Kapı aynası kovanlarındaki ve dekoratif şeritler bulunan ışıklı duvar çıkartmaları (C-Elysée ve C4 / Grand C4 SpaceTourer dışında)
. Bagaj kapağı etiketi (tüm modellerde)
. Kendine özgü merkezi çatı dekoru (C3 üzerinde)
. Sis lambalı ve Airbump® özel bronz renk paketi çevreleyen (C3, New C4 Cactus Hatchback), far çevreleyen (C3 Aircross) ve tekerlek orta kapakları (C1)
. Her aracın ön kapılarında “1919’dan beri köken” etiketi
– Başka bir belirgin tasarım detayı: koyu renkli arka camlar ve arka cam ve siyah alaşım jantlar (C-Elysée ve C4 / Grand C4 SpaceTourer hariç)
İç kısımda, özel seri modeller özel bir Origins tasarım programına ev sahipliği yapıyor:
– Uyumlu tasarım şunlarla öne çıkıyor: Altın üst dikişe sahip Chiné Grey kumaş döşemelik ve “Origins” etiketinde (C3, C3 Aircross Kompakt SUV ve Yeni C4 Kaktüs Hatchback’te), Mistral TEP’de Altın üst dikişli bir gösterge paneli şeridi () C3) ve ön ve arkadaki özel koruyucu paspaslar.

İç kısımda, özel seri modeller özel bir Origins tasarım programına ev sahipliği yapıyor::

– Uyumlu tasarım şunlarla öne çıkıyor: Altın üst dikişe sahip Chiné Grey kumaş döşemelik ve “Origins” etiketinde (C3, C3 Aircross Kompakt SUV ve Yeni C4 Kaktüs Hatchback’te), Mistral TEP’de Altın üst dikişli bir gösterge paneli şeridi () C3) ve ön ve arkadaki özel koruyucu paspaslar.

FRANSA’DA AÇILIŞ SİPARİŞ

Yeni seri yayma kollektörü baskısı uluslararası olarak yayınlanacaktır. Fransa’da, C3’ün Orijinal sürümleri, Yeni C4 Cactus Hatchback ve C4 / Grand C4 SpaceTourer modelleri siparişe hazırdır. C1 ve C3 Aircross Compact SUV’un Origins sürümleri 2019’un ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Müşteri kullanımından esinlenilen çağdaş konfor ve güvenlik ekipmanları::

– C3 Origins Koleksiyoner Sürümü: Shine trim seviyesine dayanarak, çok yönlü şehir otomobili, aşağıdakileri içeren daha fazla donanım kazanır: geri vites kamerası, SOS Pack özellikli Citroën Connect Box ve yardım dahil, 7 inç dokunmatik ekranda Citroën Connect Nav, elektrikli arka camlar , Aktif Güvenlik Freni, Sürücü Dikkat Uyarısı, Çarpışma Riski Uyarısı, otomatik ışıklar ve bir elektrokromik dikiz aynası içeren Güvenlik 2 Paketi.

– Yeni C4 Cactus Hatchback Origins Koleksiyoncu Sürümü: Feel trim seviyesine bağlı olarak, ultra rahat hatback ayrıca şunları içerir: SOS Paketine ve desteğine sahip Citroën Connect Box, 7 inç dokunmatik ekranda Citroën Connect Nav, Mirror Screen işlevi, elektrikli katlanır kapı aynaları ve Gelişmiş Konforlu koltuklar.

– C4 / Grand C4 SpaceTourer Origins Koleksiyoner Sürümü: Live sürümüne göre, 5- ve 7 kişilik MPV’ler aynı zamanda merkezi ön kol dayanaklarına sahip, “Relax” baş desteklerini ön koltuklara, SOS Paketli Citroën Connect Box ve yardım dahil, Aynalı Ekran işlevine sahip Citroën Connect Nav, 12 inç panoramik HD ekran, ön koltukların arkasındaki lambaları okuma, düz katlanır ön yolcu koltuğu, statik viraj aydınlatmalı sis lambaları, elektrikli ön koltuklara masaj yapma Bel ayarı ve kayar sıra 2 koltuk (C4 SpaceTourer’da).